About Us Pronto Environmental Background Image

Hakkımızda

Misyonumuz tanınmış ve rahat hissetmenizi sağlamaktır. Tesislerinizin boyutu ve karmaşıklığı ne olursa olsun tüm projeler boyunca sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

BMS HAKKINDA

Bina Mekaniği ve Endüstriyel Mekanik Sistemler alanında 22 yıllık tecrübe ile İstanbul’da kurulmuş olan şirketimiz, günün ihtiyaçlarına uygun, çevreye duyarlı, yatırım ve işletme maliyeti odaklı ısıtma, soğutma, klima, havalandırma, yangın ve mekanik tesisatın tüm alanlarında, projelendirmesinden, uygulanmasına ve devreye alınmasına kadar müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler, konutlar ve diğer tüm yapılarda şirketimizin garanti ve sorumluluğu altında hizmet vermeyi, ilgili kanun, yönetmelikler ve uluslararası standartlara uygun olarak müşterilerimize teslim edilmesini ana politikamız olarak benimsiyoruz. BMS Mekanik son yıllarda yakaladığı başarılı ivmeyi, gelişen teknoloji ile paralel olarak kendisini sürekli yenileyerek bünyesinde bulundurduğu profesyonel mühendis kadrosuyla ileriye taşımak için var gücüyle çalışmaktadır.

22
23
HVAC Piping Project
Custom Fabricated Sheet Metal Exhaust Hood

Tüm hizmet ihtiyaçlarınızı karşılamak ve işimiz gereği uyguladığımız temel değerlere dayanarak bunu yapmak için buradayız. Kendini işine adamış ve bilgili personelimiz, HVAC, Sıhhi Tesisat ve Sac Levha ihtiyaçlarınız için size tüm cevapları sağlayacaktır. Keşiflerden kuruluma kadar, en kaliteli hizmeti ve ürünleri almanızı sağlıyoruz.


BMS yenilikçi kalmanın ve müşterilerimizin paralarından tasarruf etmenin öneminin farkındadır. Hızlı bir saha araştırmasından sonra, bir tesiste boşa harcanan enerjiye yönelik çözümler sunabiliyoruz. Müşterilerimize alıntı yaparken ihtiyaçlarınız için en verimli çözümü öneriyoruz.


Sıkı çalışma ve kaliteli işçilikten büyüyen bir şirketiz ve hedeflerinize zamanında ve uygun maliyetli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.

Background Image Wrench

Nasıl çalışıyoruz

Emniyet

BMS sürekli güvenlik eğitimi verir. Sahadaki tüm tarafların güvenliği bizim için önceliğe sahiptir.

iLETİŞİM

Patronlar, yöneticiler ve çalışanlarla sürekli bir diyalog sürdürüyoruz.

Güvenilirlik

Zaman çizelgeniz önemlidir. Verimliliğimiz ve işçiliğimiz sorunsuz bir teslimat sağlayacaktır.

Gizlilik

Protokolünüz doğrultusunda güvenli ve gizli çalışma ilişkileri sürdürüyoruz.

Bağlılık

Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkileri besliyoruz. Projelerimiz kişisel teşebbüslerdir.

Güven

Yüksek eğitimli teknisyenler ile BMS ile kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

33
34
35
36

Bilgi almak için Hemen İletişime Geçin

İletişim