About Us Pronto Environmental Background Image

Hakkımızda

Misyonumuz tanınmış ve rahat hissetmenizi sağlamaktır. Tesislerinizin boyutu ve karmaşıklığı ne olursa olsun tüm projeler boyunca sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

BMS HAKKINDA

BMS Mühendislik, İstanbul merkezli bir aile şirketi ve mekanik yüklenicisidir. 1991 yılında kurulan BMS, 27 yılı aşkın süredir yüzlerce müşteriye yardım ederek çeşitli sektörlere HVAC, Sıhhi Tesisat, Sac ve Yangın hizmetleri vermektedir.

Müşterilere kaliteli işçilik, birinci sınıf ürünler ve sadece bir aile şirketi ile aldığınız müşteri hizmetleri sunarak, BMS'in geleneksel, çalışkan değerlere dayanan temeli üzerine inşa etmeye devam ediyorlar.

22
23
HVAC Piping Project
Custom Fabricated Sheet Metal Exhaust Hood

Tüm hizmet ihtiyaçlarınızı karşılamak ve işimiz gereği uyguladığımız temel değerlere dayanarak bunu yapmak için buradayız. Kendini işine adamış ve bilgili personelimiz, HVAC, Sıhhi Tesisat ve Sac Levha ihtiyaçlarınız için size tüm cevapları sağlayacaktır. Keşiflerden kuruluma kadar, en kaliteli hizmeti ve ürünleri almanızı sağlıyoruz.


BMS yenilikçi kalmanın ve müşterilerimizin paralarından tasarruf etmenin öneminin farkındadır. Hızlı bir saha araştırmasından sonra, bir tesiste boşa harcanan enerjiye yönelik çözümler sunabiliyoruz. Müşterilerimize alıntı yaparken ihtiyaçlarınız için en verimli çözümü öneriyoruz.


Sıkı çalışma ve kaliteli işçilikten büyüyen bir şirketiz ve hedeflerinize zamanında ve uygun maliyetli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.

Background Image Wrench

Nasıl çalışıyoruz

Emniyet

BMS sürekli güvenlik eğitimi verir. Sahadaki tüm tarafların güvenliği bizim için önceliğe sahiptir.

iLETİŞİM

Patronlar, yöneticiler ve çalışanlarla sürekli bir diyalog sürdürüyoruz.

Güvenilirlik

Zaman çizelgeniz önemlidir. Verimliliğimiz ve işçiliğimiz sorunsuz bir teslimat sağlayacaktır.

Gizlilik

Protokolünüz doğrultusunda güvenli ve gizli çalışma ilişkileri sürdürüyoruz.

Bağlılık

Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkileri besliyoruz. Projelerimiz kişisel teşebbüslerdir.

Güven

Yüksek eğitimli teknisyenler ile BMS ile kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

33
34
35
36

Bilgi almak için Hemen İletişime Geçin

İletişim